Informācija par piegādi

Mūsu piegāde ir 100% diskrēta droša un droša, gadījumā, ja mums neizdodas piegādāt, mēs atmaksājam naudu vai nosūtām otru paketi. Piegāde aizņem no 24 stundām līdz 3 dienām atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Mēs piegādājam uz visām Eiropas un ASV valstīm

Vissvarīgākās lietas, par kurām klienti ir ļoti norūpējušies, ir kvalitāte un pasūtīto produktu piegāde. Šī iemesla dēļ mēs esam novirzījuši lielāko daļu savu resursu, lai nodrošinātu ātru un efektīvu piegādes grafiku. Tādējādi mums ir īpaši maršruti un dežūrējoši aģenti, lai atvieglotu mūsu piegādes.

Mums ir ilgtermiņa līgumi ar labākajiem kurjeriem pasaulē, piemēram, UPS, DHL un DPD. . Mūsu noliktavas ir savienotas ar visiem galvenajiem piegādes maršrutiem. Mēs spējam nodrošināt drošu piegādi visā pasaulē bez jebkādiem šķēršļiem.

Ar mūsu piegādi mēs nodrošinām precīzu izsekošanu, kas ļauj jums izsekot un noteikt jūsu pakas atrašanās vietu piegādes laikā no mūsu aptiekas uz jūsu adresi. Tādējādi jūs uzzināsiet, kad sūtījums izbrauc un kad paredzēts ierasties galamērķī. Mēs sniedzam arī izsekošanas informāciju Dažos gadījumos, kad sūtījumu piegādā tajā pašā dienā valstu vai pavalstu robežās.