Informace o přepravě

Naše doprava je 100% diskrétní bezpečná a zabezpečená, v případě, že se nám nepodaří doručit, vrátíme peníze nebo pošleme druhý balíček. Přeprava trvá 24 hodin až 3 dny v závislosti na vaší poloze.

Dodáváme do všech zemí Evropy a USA

Nejdůležitějšími věcmi, na kterých zákazníkům velmi záleží, jsou kvalita a dodání objednaných produktů. Z tohoto důvodu přesměrováváme většinu našich zdrojů na zajištění rychlého a efektivního harmonogramu dodávek. Tímto způsobem máme speciální trasy a pohotovostní agenty ve snaze usnadnit naše dodávky.

Máme dlouhodobé smlouvy s nejlepšími kurýry na světě, jako jsou UPS, DHL a DPD. Naše sklady jsou napojeny na všechny hlavní trasy doručování. Jsme schopni zajistit bezpečné doručení po celém světě bez jakýchkoli překážek.

Při doručování poskytujeme přesné sledování, které vám umožní sledovat a lokalizovat váš balíček během doručování z naší výdejny na vaši adresu. To vám v nabídce poskytne vodítko o čase odjezdu a očekávaném čase příjezdu do cílové destinace. Poskytujeme také údaje o sledování V některých případech doručení ve stejný den v rámci zemí nebo států .