Informacje o wysyłce

Nasza wysyłka jest w 100% dyskretna, bezpieczna i pewna, w przypadku gdy nie uda nam się dostarczyć przesyłki, zwracamy pieniądze lub wysyłamy drugą paczkę. Wysyłka trwa od 24 godzin do 3 dni w zależności od lokalizacji

Dostarczamy do wszystkich krajów w Europie i USA

Najważniejszymi rzeczami, o które klienci są bardzo zaniepokojeni są jakość i dostawa ich produktów, które zamawiają. Z tego powodu, przekierowaliśmy większość naszych zasobów, aby zapewnić szybki i skuteczny harmonogram dostaw. W ten sposób, mamy specjalne trasy i agentów stand by w celu ułatwienia naszych dostaw.

Mamy długoterminowe kontrakty z najlepszymi kurierami na świecie, takimi jak UPS, DHL i DPD. Nasze magazyny są podłączone do wszystkich naszych głównych tras dostaw. Byliśmy w stanie zapewnić bezpieczną dostawę na całym świecie bez żadnych barier.

Z naszą dostawą, zapewniamy dokładne śledzenie, które umożliwiają śledzenie i lokalizację pakietu podczas dostawy z naszej poradni do Twojego adresu. W ten sposób otrzymasz wskazówki dotyczące czasu odjazdu i oczekiwanego czasu dotarcia do miejsca przeznaczenia. Zapewniamy również szczegóły śledzenia W niektórych przypadkach dostaw tego samego dnia w obrębie krajów lub stanów.